Hnědošedá rozkládací rohová pohovka Innovation Bragi

Hnědošedá Rozkládací Rohová Pohovka Innovation Bragi

Hnědošedá rozkládací rohová pohovka Innovation Bragi

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Innovation
Cena:68658 Kč
Hnědošedá rozkládací rohová pohovka Innovation Bragi 4,75 (95%) 25 hodnocení

Moderní a komfortní rohová pohovka, která zanechá silný dojem? Rozhodně tato z kolekce Bragi od dánské značky Innovation. Za příjemným potahem a elegantními tvary se skrývá také funkčnost. Konkrétně možnost pohovku rozložit na lůžko pro nečekané nocležníky. Díky dostatku míst k sezení je vhodná pro celou rodinu (a tím myslíme i kočičího či psího člena.) Tvůrcem tohoto kousku je dánská značka Innovation, ve které se sešly dvě generace - otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design. A právě oba směry propojuje ve své značce Innovation, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo. Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky. - Nosnost: 240 kg - Výška sedáku: 38 cm - Hloubka: 181 cm - Výška nohou: 10 cm - Hloubka sedáku: 56 cm - Šířka sedáku: 200 cm - Výška područky: 60 cm - Šířka područky: 19 cm - Výška zadní opěrky: 34 cm - Šířka: 238 cm - Martindale: 116000 martindale - Výška: 65 cm - Váha: 120 kg - Materiál čalounění: Látka - Čalounění: Látka - Velikost pohovky: Trojmístná - Barva nohou: Černá - Materiál nohou: Ocel - Materiál: Kov , Polstrované - Složení látky: 100% polyester - Materiál konstrukce: Ocel - Materiál konstrukce: Ocel - Roh: Pravý - Péče: Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a abrazivní čističe, Pravidleně vysávat s vhodným nástavcem na čalouněný nábytek - Funkce : Rozkládací - Rozměry spací plochy: 140x200 cm - Výplň: Molitan (PUR), Taštičkové pružiny - Země původu: DK - Vyžaduje montáž: Částečně


 • Krémová pohovka Scandic Garda
  Krémová pohovka Scandic Garda

  Minimalistický severský design, ale i královské pohodlí a nedocenitelná kvalita – tím vším se může pochlubit pohovka Softnord. Je to..

  9699 Kč
 • Antracitově šedá pohovka Scandic Kery
  Antracitově šedá pohovka Scandic Kery

  Minimalistický severský design, ale i královské pohodlí a nedocenitelná kvalita – tím vším se může pochlubit pohovka Softnord. Je to..

  9399 KčVybavení pro: Pohovky a gauče V sekci kategorie | nábytek | sedací nábytek | sedací soupravy je možné objevit hnědošedá rozkládací rohová pohovka innovation bragi!
© 2021 Kontakt