Berlinger Haus 6dílná sada nožů ve stojanu Lady Collection

Berlinger Haus 6dílná Sada Nožů Ve Stojanu Lady Collection

Berlinger Haus 6dílná sada nožů ve stojanu Lady Collection

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:Berlinger Haus
Cena:1395.00 Kč
Berlinger Haus 6dílná sada nožů ve stojanu Lady Collection 4 (80%) 22 hodnocení

Luxusní sada kvalitních nerezových nožů s designovým nerezovým stojanem. Nože jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli, mají nepřilnavé čepele, laserem broušené ostří a ergonomicky tvarovanou rukojeť. Perfektní nože pro všestranné použití v kuchyni, vynikají velkou odolností a snadnou údržbou.Sada obsahuje: 1x kuchařský nůž 20 cm 1x nůž na pečivo 20 cm 1x plátkovací nůž 20 cm 1x univerzální krájecí nůž 12,5 cm 1x loupací nůž 9 cm 1x designový nerezový stojan na nože


 • Litinová podložka pod hrnec Kruh, bílá
  Litinová podložka pod hrnec Kruh, bílá

  Tato praktická a zajímavá podložka s krajkovým vzorem je primárně určena pod hrnce a pánve. Ale jistě ji využijete jako podložku i v..

  119.00 Kč
 • Ron 1493
  Ron 1493

  Velmi kvalitní nůžky, ergonomicky tvarované rukojeti z nerozbitného plastu s šedými pogumovanými vložkami. Čepele jsou spojeny kovovým..

  99.00 Kč
 • ORION Sáček bavlna BIO NÁKUP
  ORION Sáček bavlna BIO NÁKUP

  Podpořme společně ekonomické programy. Nahraďme jednorázové obaly těmi opakovaně použitelnými. Skvělým řešením jsou bavlněné..

  79.00 Kč
 • BANQUET Nůžky na drůbež CULINARIA 24 cm, červená
  BANQUET Nůžky na drůbež CULINARIA 24 cm, červená

  Nůžky na drůbež CULINARIA jsou vybaveny zahnutým ostřím pro snadnou manipulaci a rychlé porcování drůbeže. Vyrobeny z oceli,..

  129.00 KčVybavení pro: Kuchyňské nože V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | kuchyňské náčiní je možné objevit berlinger haus 6dílná sada nožů ve stojanu lady collection!
© 2021 Kontakt